301 - 314 av 314
1...141516 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 februari 2023

Klubbad för

VÄSKA, CHLOÉ, Marcie Handbag, svart skinn, guldfärgade beslag, 32x28x12 cm, avtagbar axelrem, bruksslitage, dustbag.

Utrop: 7 000 kr

Kläder Skor

SKOR, CELINE, Boots, svart skinn, svart gummi, stl 37, kartong.

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, MISSONI, 100 % ull, 39x160 cm, flerfärgad, grön, vit, blå, orange, fodral.

Utrop: 800 kr

Dosor-Etuier Etuier

CIGARETTETUI, YSL cigarett fodral med tändare, lila läder, 9x6x3 cm, dustbag, kartong.

Accessoarer Paraplyer

PARAPLY, LOUIS VUITTON, Ondees Compact Umbrella, brun, 100 % polyester, brunt läder handtag, guldfärgade beslag, 29x7x4 cm.

3 600 kr

Utrop: 3 900 kr

SOLGLASÖGON, LINDA FARROW, Cat No 3, skalmar i silverfärgad pyton, grå bågar, silverfärgade glas.

Utrop: 1 300 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, MULBERRY, grön scothgrain, brunt läder, 1990-tal, 16x10x3 cm.

Utrop: 500 kr

VÄSKA, GUCCI, Dionysus GG, Supreme mini bag, beige, Supreme canvas, beige mocka, silverfärgade beslag, 20x15x5 cm.

7 000 kr

Utrop: 7 500 kr

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, monogram, mörkblått tyg, mörkblått läderhandtag, 38x24x16 cm, bruksslitage.

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON. Reade PM, monogram vernis, rött läder, naturfärgade läderhandtag, 23x18x10 cm.

Utrop: 3 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, PRADA, svart lackskinn, guldfärgade beslag, 18x10x2 cm, bruksslitage.

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Accessoarer Agendor

AGENDA, LOUIS VUITTON, Smal Ring Agenda Cover, Damier Ebene Canvas, brun, 10x14,5x2 cm, initialer M.S. på insidan.

3 000 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON. Neverfull PM, brun, Monogram canvas, 29x20x12 cm, dustbag, år 2007, lätt slitage i innerfickan, bruksslitage.

Utrop: 5 500 kr

VÄSKA, CHANEL, Deauville Cloth tote, vit canvas, blått skinn, silverfärgade beslag, 39x27x25 cm, hologrammärkt 25256812, cert, år 2018-2019, fläckar, bruksslitage.

Utrop: 35 000 kr