161 - 180 av 181
1...8910 Gå till

Avslutad | Modekvaliten – Lördag 14 oktober 2023

Klubbad för

Accessoarer Bälten

CELINE, BÄLTE, Medium Triomphe Belt, brunt läder, vit Triomphe canvas, guldfärgad spänne, längd 80 cm, bredd 2,5 cm, märkt U-NE-0252, made in Italy, dustbag, originalkartong. Excellent Condition.

2 500 kr

Utrop: 2 600 kr

CELINE, VÄSKA, Teen Triomphe Bag, brunt läder, vit Triomphe canvas, guldfärgade beslag, 18,5x13,5x7 cm, justerbar axelrem, dustbag, kartong. Very Good Condition.

Utrop: 24 000 kr

HERMÈS, ARMBAND, Collier de Chien bracelet, svart Box kalvskinn, guldpläterad metall, bredd 4 cm, justerbar längd, kvittokopia, smyckespåse, ask, några få repor på spännet. Good Condition.

4 900 kr

Utrop: 4 800 kr

CELINE, VÄSKA, Trotteur Crossbody Bag, svart kalvskinn, guldfärgade beslag, 23x21x6 cm, justerbar axelrem, några få repor på insidan, dustbag. Good Condition.

15 000 kr

Utrop: 6 600 kr

HERMÈS, VÄSKA, Kelly 32, Sellier, Anis Geen, Barenia Calfskin, palladium pläterade beslag, 32x23x10,5 cm, avtagbar axelrem, märkt M in square, år 2009, hänglås samt nycklar nr 161, dustbag, något slitna hörn, små repor på lädret. Good Condition.

64 000 kr

Utrop: 70 000 kr

FENDI, SOLGLASÖGON, FF0190/S 010OM 5719 140-, silverfärgade bågar, rosa metall detaljer på glas, cert, putsduk, etui. Very Good Condition.

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Accessoarer Scarves

HERMÈS, SCARF, Projets Carres, Henri d Origny, 100% siden, 90x90 cm, orange, svart, beige, brun, originalkartong, en liten ljus fläck. Good Condition.

2 600 kr

Utrop: 2 900 kr

Accessoarer Scarves

HERMÈS, SCARF, Les Faceties de Pegase, Dimitri Rybaltschenko, 100% siden, 90x90 cm, blå, gul, orange, svart, brun, grå, beige, originalkartong. Very Good Condition.

2 700 kr

Utrop: 2 500 kr

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Double Zip Pochette, Other monogram canvas, brun, guldfärgade beslag, 20x12.5x3 cm, avtagbar samt justerbar axelrem, kvittokopia, microchip, dustbag, originalkartong, lätt slitage på ena hörnet, ett extra hål är gjord på axelremmen. Good Condition.

Utrop: 6 800 kr

Accessoarer Scarves

HERMÈS, SCARF, Brides de Gala Par, Hugo Grygkar, 100% siden, 90x90 cm, ljusrosa, lila, vit, originalkartong, små fläckar. Good Condition.

2 300 kr

Utrop: 2 400 kr

CELINE, VÄSKA, Tri Fold Bag, svart skinn, silverfärgade beslag, 31x21x13 cm, dustbag, något slitna hörn. Good Condition.

8 600 kr

Utrop: 7 700 kr

Accessoarer Scarves

HERMÈS, SCARF, Maxi Twilly, Collier de Chien, Virginie Jamin, 100% siden, 210x20 cm, svart, orange, grön, brun, gul, originalask. Very Good Condition.

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr

GUCCI, VÄSKA, GG Marmont Chain Flap Bag, lila sammet, guldfärgade beslag, 25x16x7 cm, foder i rosa satin, små fläckar på foder, dustbag. Good Condition.

9 600 kr

Utrop: 9 000 kr

Accessoarer Bälten

YVES SAINT LAURENT, MIDJEBÄLTE, Embellished logo belt, svart läder, strass, silverfärgad spänne, justerbar längd 83-93 cm, bredd 6 cm, dustbag, några få repor på bältet. Good Condition.

3 500 kr

Utrop: 2 500 kr

MIU MIU, VÄSKA, Wander matelassé nappa leather hobo bag, nude rosa skinn, guldfärgade beslag, 25x18x7 cm, foder i satin, avtagbar axelrem, cert, dustbag. Very Good Condition.

Utrop: 15 000 kr

CHANEL, VÄSKA, Doubel Flap Bag, mörkblå quiltat sammet, guldfärgade beslag, 25x16x6 cm, märkt 23323086, dustbag, några få repor på låset. Good Condition.

30 000 kr

Utrop: 35 000 kr

CHANEL, BROSCH, CC Logo Brooch, vita imitations pärlor, strass, guldfärgad metall, 5x4 cm, vikt 21 g, märkt F16 V, år 2016, originalask, en skadat pärla, en med nagg. Good Condition.

5 100 kr

Utrop: 3 500 kr

Accessoarer Bälten

CHANEL, MIDJEBÄLTE, CC Belt, svart lammskinn, guldfärgad spänne, strass, CC logo, längd 85 cm, märkt A22 B, år 2022, dustbag, Very Good Condition.

8 000 kr

Utrop: 4 500 kr

CHANEL, VÄSKA, CoCo Charms Flap Bag, Limited Edition, vinröd lammskinn, guldfärgade beslag, 20x12x6 cm, hologrammärkt 27524884, år 2019, cert, dustbag, några få små repor, något slitna hörn, en berlock saknas bokstaven N. Good Condition.

35 000 kr

Utrop: 40 000 kr

CHANEL, COLLIER, Dubai Moon and Crystal Pearls Necklace, Limited Edition, vita imitations pärlor, strass, guldfärgad metall, justerbar längd 92-98 cm, vikt 66,60 g, märkt 15 C, år 2015, smyckespåse. Very Good Condition.

Utrop: 19 000 kr