1 - 20 av 179
123...9 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 15 mars 2012

Klubbad för

RESVÄSKA i skinn, 50x37x13 cm, med nycklar

750 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Tändare

RONSON, bordständare, "Queen Anne", försilvrad, höjd 6,5 cm, originalask medföljer.

Utrop: 250 kr

Accessoarer Pennor

MONT BLANC Reservoirpenna, MB22, delvis förgylld.

550 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Pennor

PARKER, 2 ST Reservoirpenna Parker 51 delvis förgylld samt Parker reservoirpenna, stål, originaletuier medföljer. En penna med gravyr.

300 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Pennor

PARKER, reservoirpenna, GF 61, förgyllt hölje i 12K.

375 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Tändare

CARTIER, tändare, double och lack, ref 1022718, i etui, lackrepor

800 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, svart läder med klarblå kantsöm, stl 7 1/2 ca 41, skopåsar samt originalask.

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

PORTFÖLJ, The Bridge, svart läder, 3 fack, 1 ficka med dragkedja, 43x31x14 cm.

2 000 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Tändare

ST DUPONT, Tändare, vitmetall, refnr E3AU20, höjd 4,5 cm.

Utrop: 800 kr

Accessoarer Tändare

ST DUPONT, guldoublé 20 mikron, refnr 5711DR, höjd 5,7 cm.

850 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, Penguin, etui, fungerar ej.

25 kr

Utrop: 50 kr

Accessoarer Tändare

ST DUPONT, tändare, förgylld metall, refnr 82DGE26, höjd 4,6 cm.

600 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Pennor

PENNOR, CROSS 2 st, Kulspets och blyertspenna, metall delvist förgyllda, originaletui.

Utrop: 575 kr

Accessoarer Slipsar

LANVIN, slips, 100% silke, något solkig, mörkbrun.

100 kr

Utrop: 100 kr

Accessoarer Slipsar

GIVENCHY, slips, 100% silke, rött, gult och beige på svart bakgrund.

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

COURREGES, slips, 100% silke, grå/brun.

100 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

CARVEN, slips, 100% silke, chokladbrun med beigt mönster.

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

LANVIN, slips, 100% silke, mönstrad i gult/brunt, marinblå bakgrund.

100 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

UNGARO, slips, 100% silke, blommönstrad i vinrött, blått och brunt.

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

MARIO VALENTINO, slips, 100% silke, blommönstrad i lila, beige och svart.

100 kr

Utrop: 200 kr