1 - 20 av 345
123...18 Gå till

Avslutad | Klassiska – Lördag 1 mars 1997

Klubbad för
Bild saknas

COLLIER, malakit.

200 kr

Utrop: 350 kr

Bild saknas

COLLIER, malakit.

Utrop: 350 kr

Bild saknas

COLLIER, malakit.

Utrop: 350 kr

Bild saknas

COLLIER, malakit.

Utrop: 350 kr

Bild saknas

COLLIER, malakit.

Utrop: 350 kr

Bild saknas

COLLIER, malakit.

Utrop: 350 kr

Bild saknas

ARMBAND, 18K guld med berlocker, vikt 19.4 g.

Utrop: 1 700 kr

Bild saknas

RING, 20K guld/vitguld med 1 mediumslipad diamant ca 0.10 ct, totalvikt 10 g.

1 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Bild saknas

HÄNGE, 18K guld med camé, lagning.

Utrop: 850 kr

Bild saknas

BROSCH/HÄNGE, 18K guld, vikt 10.4 g. Svensk 1948.

700 kr

Utrop: 900 kr

Bild saknas

RING, 18K guld med utskuren jade.

Utrop: 1 300 kr

Bild saknas

ÖRHÄNGEN, 18K guld, vikt 6.6 g.

Utrop: 600 kr

Bild saknas

KLACKRING, 18K guld med gravyr, onyx, vikt 5.3 g.

Utrop: 500 kr

Bild saknas

KLACKRING, 18K guld med onyx, vikt 4.6 g.

Utrop: 450 kr

Bild saknas

2 RINGAR, 18K samt KEDJA/HÄNGE, förgyllt med camé.

600 kr

Utrop: 550 kr

Bild saknas

BROSCH SAMT 4 ST. ÖRHÄNGEN, 18K, vikt 8.2 g.

850 kr

Utrop: 750 kr

Bild saknas

7 SMYCKEN, delvis silver.

Utrop: 400 kr

Bild saknas

2 PAR ÖRHÄNGEN, 18K guld, vikt 3,5 g.

300 kr

Utrop: 350 kr

Bild saknas

ETUI SAMT SALTKAR medcglasinsats, silver.

600 kr

Utrop: 750 kr

Bild saknas

ARMBAND, 18K guld "bismarck", vikt 38.3 g.

Utrop: 3 400 kr