1 - 20 av 512
123...26 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 2 april 2005

Klubbad för

CERTINA, Blue Ribbon, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, datum, läderband, ca 1968.

1 300 kr

Utrop: 1 450 kr

Klockor Raymond Weil

RAYMOND WEIL, Ref nr. 5501, herrur, doublé, quartz, mineralglas, datum, läderband.

200 kr

Utrop: 150 kr

Klocktillbehör Breitling

LÄNKBITAR, 5 st, till Breitling Professional damur.

Utrop: 150 kr

FICKUR, ankarur, 18K guld, bucklor, ca 1900, kedja gulmetall.

Utrop: 1 100 kr

CERTINA, Certidate, herrur, stål, manuell, plexiglas, datum, skadad urtavla, sekundvisare saknas, metallänk ej original.

Utrop: 150 kr

Klockor Citizen

CITIZEN, herrur, stål, manuell, plexiglas, 1960-tal, metallänk ej original.

Utrop: 150 kr

FICKUR, ankarur, silver, skadad urtavla, ca 1910.

100 kr

Utrop: 150 kr

ARSENAL, herrur, stål, manuell, plexiglas, 1950-tal, går ej, metallänk ej original.

100 kr

Utrop: 150 kr

Klockor Svea

SVEA, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, ca 1958, metallänk ej original.

150 kr

Utrop: 150 kr

TIMEX, herrur, 35 mm, doublé, quartz, plexiglas, datum, går ej, ca 1970, metallänk ej original.

Utrop: 150 kr

CERTINA, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, läderband, 1950-tal.

125 kr

Utrop: 150 kr

CITY, Bravur, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, läderband, 1940-tal.

125 kr

Utrop: 150 kr

Klockor Enicar

ENICAR, Star Jewels, herrur, stål, manuell, plexiglas, datum, index saknas (kl. 7), läderband, ca 1968.

Klockor Junghans

JUNGHANS, hängur, doublé, quartz, plexiglas. Går ej.

DAMUR, 14K guld, manuell, plexiglas, länk 18K guld, ca 1940, total vikt 15.7g, skadad urtavla.

SEIKO, damur, bicolour, quartz, hardlexglas, integrerad länk, längd 189 mm. Går ej.

TISSOT, damur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, gravyr, skadad urtavla, 1940-tal, metallänk ej original.

100 kr

Utrop: 150 kr

TISSOT, Seastar, damur, stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1960.

75 kr

Utrop: 100 kr

VIKING-SPORT, Spirofix, herrur, guld på stål, manuell, plexiglas, skadad urtavla, läderband, ca 1959.

Utrop: 500 kr

ONSA, damur, 18K vitguld, manuell, glas, diamantkrans, skadad urtavla, går ej, integrerad länk, längd mm.

Utrop: 3 700 kr