41 - 60 av 869
1234...44 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 januari 2006

Klubbad för

Skål, Höganäs Ø18,5cm H.ca 8,5cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Fat, Uppläggningsfat Höganäs Øca 30cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Servis, Höganäs 6 Tekoppar, 2 Frukostkoppar, 3 Kaffekoppar, 1 Tekanna utan lock

600 kr

Utrop: 50 kr

Höganäs, 1 Marmeladskål, 1 Sockerströare Höganäs

75 kr

Utrop: 50 kr

Glas, 6 glas Mine Ulrica Hydman-Vallien (Blått glas har nagg i ovankanten)

400 kr

Utrop: 50 kr

Servis, Höganäs 7 Mattallrikar, 6 Assietter

700 kr

Utrop: 50 kr

Servis, Höganäs, 4 Assietter, 5 Djupa tallrikar, 5 Frukostskålar

600 kr

Utrop: 50 kr

Dragspel, Rämjes, Väska

2 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Dragspel, Paolo Soprani Super Italia, väska

3 200 kr

Utrop: 5 000 kr

Oljemålning, av Helmer Osslund Norrländskt Landskap med hus ca 25x40cm (intyg från Bukowskis)

6 200 kr

Utrop: 3 000 kr

Litografi, Bertil Lind nr 19/280 Vinterhare

275 kr

Utrop: 1 000 kr

Gitarr, Akustisk SX Custom Guitars SN 0168630

425 kr

Utrop: 50 kr

Mikrofon, Kondensatormikrofon Röde NTK med guldmembran, Nätaggregat, Box

2 300 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

DVD Spelare, Kendo DVD4400 (Schassit något buckligt), Scart, Fjärrkontroll, Kartong, 1 Scart, Component, Digital ut (Coaxial) S-Video, MP3, Kodak Picture CD, JPEG

200 kr

Utrop: 50 kr

Ring, 18K med lila sten Ø18 10,6g

850 kr

Utrop: 950 kr

Ring, 18K med diamanter 7xca 0,04ct Ø17½ 2,5g

1 100 kr

Utrop: 500 kr

Ring, 18K med sten Ø18 2,7g

275 kr

Utrop: 300 kr

Klackring, 18K Ø201/4 2,6g

Utrop: 300 kr

Ring, 18K med sten Ø16½ 3,9g

350 kr

Utrop: 350 kr

Ring, 18K med sten Ø163/4 1,9g

175 kr

Utrop: 175 kr