1 - 20 av 869
123...44 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 januari 2006

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

Videokamera, Digital Videokamera Panasonic NV-DS60, laddare, kablar, fjärr, väska

2 100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

MP3 spelare, Jens of Sweden MP-120, 1GB, USB 2.0, Hörlurar

950 kr

Utrop: 50 kr

Telefon, Mobiltelefon LG U8110 (Operatör 3) Laddare

400 kr

Utrop: 50 kr

425 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, 12 delar Bestick Hardanger Ramona Matskedar, Knivar, Gafflar

425 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, 24 delar Bestick Hardanger Ramona Matskedar, Knivar, Gafflar, Dessertskedar

800 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Cobra Allmogegrön

700 kr

Utrop: 50 kr

Pendyl, Förgylld Pendyl med nyckel

325 kr

Utrop: 50 kr

Väggklocka, Westerstrands i trä med nyckel

325 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Dataskärm, HP Pavilion f1723 17"

1 300 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeservis, Svaneholm 1530 6 Kaffekoppar med fat, 6 Assietter (1 kopp, 1 assiett något kantstötta)

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Mobiltelefon Nokia 6610i, laddare, Knapp 2,5,8,0 fungerar ej

275 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Mobiltelefon Sony Ericsson K750i (Låst), laddare, headset, kartong

1 700 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

TV Spel, X-Box Crystal, 1 handkontroll, kablar

600 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

TV Spel, Playstation2 med 2 handkontroller, kablar

750 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

TV Spel, 3 spel till Playstation 2 (Gran Turismo 4, Killzone, Conflict Dessert Storm II)

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Fotoskivare, Canon Pixma iP 3000, Nätkabel, USB Kabel saknas

550 kr

Utrop: 50 kr

Kristallvas, Kosta 48503 Lindblad Höjd ca 31cm Ø9,5cm (Små nagg i ovankanten)

275 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Kristallskål Kosta Boda 58935 Höjd 8cm Ø12,5cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Kristallskål 6-kantig Höjd 9cm

150 kr

Utrop: 50 kr