1 - 20 av 934
123...47 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 maj 2007

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

Navigator, GPS Navigator PNA Transonic 6000, Sverige, Norge, Danmark på minneskort. 27 länder på DVD, Bilhållare, 12/24V kabel, USB-kabel

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Gitarr, Akustisk gitarr Yahama F310P stålsträngad med svart mjukt fodral, dragkedja trasig.

700 kr

Utrop: 700 kr

Gitarr, Akustisk stålsträngad Rämjes EF620-60EQ Korea inbyggd mic, lackskada, repor, mjukt fodral

950 kr

Utrop: 600 kr

Elbas, Hofner Made in Italy Sprucken/Hål (bakom klistermärke) i gitarrkropp i svart fodral

850 kr

Utrop: 250 kr

Gitarr, Akustisk gitarr Yamaha C45 , repor/lackskador, mjukt fodral

225 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Elektronik

Dvd-spelare, Divex X-500 ,fjärrkontroll, open/close på fjärren (knappen borta på front)

375 kr

Utrop: 50 kr

Armband, X-länk 19,5cm defekt vid lås 18K 29,3

Utrop: 3 400 kr

Hänge, Hänge/Brosch 18K H.5cm B.3cm 7,2g

Utrop: 950 kr

Hänge, Hänge/Brosch med Camé 18K H.3,8cm B.3cm 6,1g

Utrop: 1 000 kr

Hänge, 18K 0,6g

Utrop: 125 kr

Hänge, 18K 1,6g

Utrop: 250 kr

Halskedja, Pansar 18K 60cm 4,8g

550 kr

Utrop: 650 kr

Armband, X-länk 18K 18cm 33,8g

Utrop: 4 300 kr

Hänge, 18K med Camé H.4,5cm B.3,5cm 7,8g

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring, 18K med gravyr Ø163/4 4,7g

Utrop: 550 kr

Ring, 18K med diamanter 6xca 0,03ct Ø 17graverad 4,3g

600 kr

Utrop: 650 kr

Damur, Öva 18K Manuell, slitet glas med X-länk 18K 18cm inkl.ur

1 300 kr

Utrop: 850 kr

Hänge, 18K med gravyr 1,6g

Utrop: 200 kr

Parti Guld, 14K 8,7g

Utrop: 700 kr

Parti Guld, 18K 3,4g

Utrop: 400 kr