1 - 20 av 1 298
123...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 december 2008

Klubbad för

Elbas, Fender Precision (Mexico) nr MZ5062484 i svart mjukt fodral

2 900 kr

Utrop: 2 900 kr

Gitarr, akustisk Ibanez AE18 stålsträngad nr 81003403 i svart mjukt fodral

Utrop: 1 900 kr

Trombon, Buescher 400 i hårt fodral

850 kr

Utrop: 700 kr

Altsaxofon, Jupiter JAS-567-565 D54643 i svart väska allt i gott skick

Utrop: 4 100 kr

Gitarr, akustisk Aria 1 sträng saknas, repor/bucklor i lacken svart mjukt fodral

225 kr

Utrop: 250 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster Squier sn CY04108700 i kartong

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Parti guld, 18K 3,6g

Utrop: 600 kr

Parti guld, 18K 4g

Utrop: 650 kr

Collier, 18K 46cm 39g

6 300 kr

Utrop: 7 200 kr

Armband, 18K 19cm 45,3g

Utrop: 8 400 kr

Halskedja, Figaro 18K 60cm 49,9g

Utrop: 9 200 kr

Parti guld, (defekt armband, platta med små diamanter) 9,8g

Utrop: 1 600 kr

Halskedja, pansar 18K 50cm 7,1g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, X-länk 18K 44cm 16g

Utrop: 3 000 kr

Parti guld, 18K 13,6g

Utrop: 2 200 kr

Ring, 18K med camé Ø23 3,6g

Utrop: 600 kr

Ring, 18K med lila sten (Hjärta) Ø231/4 13,6g

Utrop: 2 600 kr

Ring, 23K med gravyr Ø21 12,1g

Utrop: 2 300 kr

Parti guld, 18K 3,2g

Utrop: 550 kr

Ring, 18K Bismarck Ø163/4 2,4g

Utrop: 600 kr