1 - 20 av 137
123...7 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 10 januari 1998

Klubbad för

TISSOT, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, läderband, gravyr.

Utrop: 1 600 kr

Klockor Alpina

ALPINA, herrur, 14K guld, automatisk, 153932, läderband

900 kr

Utrop: 1 000 kr

CERTINA, herrur, 18K guld med original läderband, automatisk

Utrop: 3 500 kr

Bild saknas

Klocktillbehör Böcker

KLOCKBOK, I Signori del Tempo, Giampiero Negretti, Franco Nencini

800 kr

Utrop: 500 kr

FICKUR, 14K guld, savonett, glas saknas.

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

TISSOT, herrur, 14K guld, quartz, safirglas, datum, läderband, ca 1997.

Utrop: 2 800 kr

HÖGLUND, fickur, 14K guld, tavla skadad, manuell

Utrop: 1 500 kr

OMEGA SEAMSTER professional, herrur, stål, datum, quartz, 1994.

Utrop: 4 900 kr

JUWEL, damur, 14K guld med 18K guld, L= 17 cm, manuell

Utrop: 1 500 kr

Klockor Patek Philippe

PATEK PHILIPPE, herrur, 18K vitguld med integrerat armband, manuell, 1970-tal.

Utrop: 32 000 kr

CARTIER, silver förgylld, 18 117357, läderband, quartz

Utrop: 4 500 kr

CYPAR, damur, 18K guld, manuell

Utrop: 1 700 kr

OMEGA, damur, 18K guld manuell, defekt

Utrop: 2 000 kr

LONGINES, herrur, 18K guld automatisk med länk, 18K guld, total vikt 104.5 g. går ej.

Utrop: 6 600 kr

CERTINA, damur, 18K vitguld med integrerat band, manuell.

Utrop: 2 800 kr

Klockor Bulova

BULOVA, herrur, stål/doublé, läderband, 1940-tal, sek visare, manuell

Utrop: 1 800 kr

INGERSOLL, Mickey mouse, stål, manuell

Utrop: 9 000 kr

HERRUR double, manuell "Snoopy" ca 1960

1 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Klockor Michel Herbelin

MICHEL HERBELIN, damur, double med läderband, quartz, garanti, inköpt 971210.

Utrop: 1 200 kr

FICKUR, nickel, 6.5 cm diameter.

800 kr

Utrop: 550 kr