121 - 136 av 136
1...567 Gå till

Avslutad | Dekorativa – Lördag 23 januari 2010

Klubbad för

Kuriosa Brons

LJUSSTAKE Brons H. 17 cm.

325 kr

Utrop: 400 kr

Accessoarer Övrigt

SOLFJÄDER, Papper, L. 28 cm.

Utrop: 300 kr

Accessoarer Övrigt

TEATERKIKARE L. 12 cm.

300 kr

Utrop: 400 kr

Speglar Mindre speglar

SPEGEL L. 26 cm.

Utrop: 400 kr

Klockor Kronometer Stockholm

KRONOMETER STOCKHOLM, "Tre Kronor", No 289, fickur, 49,5 mm, Cal Valjoux 8-KL, Boett nr. 471538, kronograf (60 sek/30 min), vitmetall, ankargång, ca 1970, fickurskedja i vitmetall, etui.

DIVERSE, 2 st. skärpspännen 3 st hängen 1 del till skärpspänne

300 kr

Utrop: 400 kr

MÅLERI, akvarell 20 *15.5 cm

100 kr

Utrop: 200 kr

Konst Grafik

GRAFIK, Etsning 24* 17 cm E.Hällgren

Utrop: 200 kr

Konst Grafik

GRAFIK, etsning 27 *19 cm G.Borg

Utrop: 200 kr

Konst Grafik

GRAFIK, 2 st etsnigar motiv Nûrnberg 14 * 9.5 cm

Utrop: 200 kr

Konst Grafik

GRAFIK, etsning 24 * 15.5 cm E.Hällgren "Petissan"

Utrop: 200 kr

Konst Grafik

GRAFIK, 2 st

Utrop: 200 kr

Konst Grafik

GRAFIK, kineskiskt motiv handkolorerat

Utrop: 300 kr

ÖVRIGT, pipa i etui jugendskål

475 kr

Utrop: 200 kr

GLAS, 10 st vinglas i etui

Utrop: 600 kr

ALLIANSRING 18K vitguld med 9 st briljanter 0,46 ctv, TW/VVS, storlek 16,75 mm, vikt 8,1 g

Ej klubbad

Inga bud

Utrop: 9 500 kr