1 - 20 av 295
123...15 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 18 april 1998

Klubbad för

CARTIER, Baignoire, damur, quartz, 18K guld, cert o låda RNr. 8057912C4018, läderband med original 18K guld spänne, quartz

Utrop: 16 000 kr

SLAVA, damur, manuell, 18K guld , integrerad länk, plexiglas.

Klockor Girard-Perregaux

GIRARD-PERREGAUX, damur, 18K guld, manuell, läderband, plexiglas.

Klockor Elgin

FICKUR, Elgin, defekt, kedja förgyld.

Klockor Revue Thommen

FICKUR, Revue, silver, kedja.

Utrop: 850 kr

FICKUR, defekt, glas + visare saknas.

Utrop: 350 kr

ROLEX, oyster perpetual date, damur, stål / guld, ca 20 år, plexiglas.

8 000 kr

Utrop: 9 000 kr

OMEGA, damur, 18K guld, manuell, plexiglas, länk 18K guld ej original.

Utrop: 2 500 kr

HELVETIA, damur, 18K guld, integrerad länk, manuell, plexiglas.

Utrop: 2 000 kr

OMEGA, damur, 14K guld, gravyr, metallänk, manuell, plexiglas.

500 kr

Utrop: 550 kr

CERTINA, herrur, 14K guld med gravyr, länk metall, manuell, plexiglas, 1970-tal.

800 kr

Utrop: 1 000 kr

OMEGA, Herrur 18K guld, automatisk, plexiglas.

Utrop: 2 600 kr

OMEGA, Herrur, guld på stål, automatisk, plexiglas.

Utrop: 1 700 kr

MORTIMA, doublé, manuell, hängsmycke.

350 kr

Utrop: 200 kr

LONGINES, Herrur, kronograf, doublé quartz, safirglas.

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

LONGINES, damur, 14K guld med länk 18 K guld, totalvikt 19.7 g.

Utrop: 1 400 kr

FICKUR, 14K guld, innesidan metall, bucklor, manuell

Utrop: 700 kr

OMEGA, fickur, gravyr med fodral.

650 kr

Utrop: 600 kr

JAEGER-LE COULTRE, damur, 18K guld länk som armband uret dolt, manuell, totalvikt 53.4 g

7 000 kr

Utrop: 5 000 kr

Klockor Bulova

BULOVA, damur, automatisk, plexiglas, datum, 18K guld med länk "fiskben"

Utrop: 1 200 kr