1 - 20 av 1 244
123...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 november 2013

Klubbad för

Elgitarr Gibson Les Paul Studio, USA, krackelerad lack, i mjukt fodral

3 700 kr

Utrop: 4 200 kr

Elgitarr Fender stratocaster USA E457352 med svajarm i hårt fodral

5 100 kr

Utrop: 6 000 kr

Elgitarr Samick, stötskador på kroppen, i mjukt fodral

500 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Elgitarr Fender Stratocaster Mexico MZ6006737 med svajarm i mjukt fodral

3 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Vattentuna på smidesben, koppar, bucklig, benen sneda, höjd 63cm, John Johansson Norrtelge

400 kr

Utrop: 375 kr

Medalj 14K/S900 brv 36g (14K 5,0g, S900 31g) i plastetui och ask, Souvenir medal for employees 200 years Georg Fischer

Utrop: 1 000 kr

Kamera Canon SX220 med laddare snr 263031007442

700 kr

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar S830 141,2g, 121mm, modell Finnmyten (3 graverade)

425 kr

Utrop: 425 kr

Moccaskedar 6st S830 53,8g 100mm

175 kr

Utrop: 200 kr

Mobiltelefon Doro 341 med hörlurar,laddare och bruksanvisning i kartong snr OKC042 1V01406

250 kr

Utrop: 250 kr

Brosch silver 9g

175 kr

Utrop: 50 kr

Tårtspade 205mm 5 Kaffeskedar 115mm S830 94,8g

325 kr

Utrop: 300 kr

Matskedar 2 st S830 148,3g 223mm, något buckliga, år 1856, Möllenborg, diskret gravering

550 kr

Utrop: 450 kr

Matskedar 2 st, S830, 122,7g, 215mm, år 1878

350 kr

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar 10st S830 134,4g 121mm, modell Chippendale

400 kr

Utrop: 425 kr

Parti silver S830 803,2g defekt

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Kaffeskedar 7st sex graverade silver 123,1g

350 kr

Utrop: 375 kr

Hänge med sten Ring med sten Ø19 silver 11,7g

300 kr

Utrop: 50 kr

Ring 18K Ø21 4,5g

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K skadad 2g

Utrop: 450 kr