1 - 20 av 567
123...29 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 24 mars 2014

Klubbad för

Fritid Verktyg

Färgspruta Airlessco, SL-810 VISAS EJ

950 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Softairgun Brügger & Thomet, BT5 series, snr.10L00077, i kartong med tillbehör

1 100 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake malm, sjuarmad, höjd 32cm

275 kr

Utrop: 250 kr

Ljusstakar ett par, malm, höjd 20,5cm

275 kr

Utrop: 250 kr

Elektronik Spel

XBox 360, snr.056487513605, med en handkontroll skadad, strömsladd, tv-sladd, i kartong

550 kr

Utrop: 50 kr

Laptop mini, Acer Aspire one, snr.LUS670B0839202FEC91601, går ej att styra musen via datorn, kräver extern mus, med strömsladd i fodral

600 kr

Utrop: 50 kr

Digitalkamera Nikon D70s, snr.4047019, saknar minneskort går ej att ta bild, med objektiv Nikon DX 18-70mm, snr.2877982, Objektiv Nikon AF 70-300mm, snr.9154205, universalbatteriladdare i väska

1 900 kr

Utrop: 50 kr

Vas Kosta, design Elis Bergh, signerad 1940, höjd 17cm

250 kr

Utrop: 125 kr

Apple Iphone 5, 16GB, A1429, IMEI, 013632005472563, i kartong med laddare och original hörlurar, låst till Telia

1 800 kr

Utrop: 1 500 kr

Apple Iphone 5, 16GB, A1429, IMEI. 013633006697935, med laddare, låst till tele 2

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Apple Iphone 5, 16GB, A1429, IMEI.013734000753466, med laddare, hörlurar och slitet skydd, låst till Telenor, lösenordslåst

1 800 kr

Utrop: 50 kr

Dessertgafflar 2st S830, 49,4g, modell Chippendale, 147mm

225 kr

Utrop: 150 kr

Kaffeskedar 12st S830, 164,8g, modell Almoge, 114mm

425 kr

Utrop: 550 kr

Parti guld 18K 13,6g, graverat

Utrop: 3 500 kr

Halskedja Singapore 18K 2,6g 42cm

Utrop: 600 kr

Halskedja Venezia 18K 2g 42cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Armband Bismarck 18K 4g 18cm

Utrop: 1 000 kr

Armband 18K 5,6g 19cm med pärlor, små skador

Utrop: 1 100 kr

Ringar 2st 18K 1g, skeva

200 kr

Utrop: 250 kr

Hänge 18K 0,3g

Utrop: 100 kr