1 - 20 av 351
123...18 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 7 november 1998

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

12 KAFFE/MOCKASKEDAR.

Pantvaror Övrigt

12 KAFFESKEDAR (varav 1 st. Rosenholm)

Pantvaror Övrigt

1 SOPPSLEV /HÖRLING ENKÖPING 1810 /

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA KARL CH. KAUFMANN OLJA (sign. H. Carnier pseud.) Rotterdam

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA /KARL CH. KAUFMANN / OLJA (sign. H. Carnier pseud.) Dordrecht

Pantvaror Övrigt

1 SLEV (SKAFTET AV) 1861

Pantvaror Övrigt

1 MÄSSINGSDOSA (almanacka)

Pantvaror Övrigt

1 BOK (Uppmarks silversmide - i Sverige)

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA / ZOIA / OLJA 18x22 "BLOMMOR"

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 VÄGGUR /SCHMECENBECKER/

Utrop: 800 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 RING M. Ä STENAR CA 0,12 CT

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 SPEGELLAMPETT SK. (Hallstämplad 1767)

22 000 kr

Utrop: 6 500 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND (BISMARCK) vikt 51.1g.

3 750 kr

Utrop: 4 100 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 STELT ARMBAND vikt 31.0g.

2 400 kr

Utrop: 2 500 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND X-LÄNK vikt 13.7g.

1 250 kr

Utrop: 1 100 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 BROSCH 1 PAR ÖRKNAPPAR 1 PAR ÖRHÄNGEN vikt 8.3g.

Utrop: 650 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 HALSKEDJA (VENEZIA) SKADAD längd 40cm vikt 8.7g.

Utrop: 700 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 RING M Ä STENAR CA 0,50 CT

Utrop: 3 500 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 RING M Ä STENAR CA 0,25 CT

Utrop: 3 800 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 HÄNGSMYCKE M Ä STENAR CA 0,50 CT

3 000 kr

Utrop: 3 800 kr