1 - 20 av 225
123...12 Gå till
Sortering

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 december 2014

Klubbad för

Accessoarer Väskor

VÄSKA, CHANEL, 2 55 Double Flap, brunt läder med gulmetall detaljer, 25x16x6,5 cm, dustbag. Hologrammärkt 540571.

15 200 kr

Utrop: 9 000 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, CHANEL, svart, ljusbeige läder, vitmetalldetaljer, 26x14x2 cm, dustbag. Hologrammärkt 12215621.

7 100 kr

Utrop: 6 500 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, DIANE von FURSTENBERG, Stephanie Bag, svart flätat metallic läder, ljusa gulmetalldetaljer, 38x20x12 cm, dustbag.

2 500 kr

Utrop: 2 900 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Beverly MM, monogram canvas, 32x18x10cm.

5 300 kr

Utrop: 3 900 kr

Visa vara

Kläder Skor

SKOR, LOUIS VUITTON svart läder, vitmetall detlajer, stl 37, klack 7cm, skopåse, kartong.

Återropad

Utrop: 1 200 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, GUCCI, svart läder, gulmetall detlajer, 41x20x13cm, dustbag,

Återropad

Utrop: 2 700 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, MULBERRY, Medium Daria Hobo, mellanbrunt läder med gulmetalldetaljer, 36x30x10 cm, dustbag. Kvitto finns.

3 200 kr

Utrop: 2 900 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

CLUTCH, GUCCI, beige, brun gg monogram, brunt läder, ljusa gulmetalldetaljer, 20x11x2 cm, dustbag.

1 000 kr

Utrop: 900 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, GUCCI, Charlotte, beige, brun gg monogram, brunt läder, ljusa gulmetalldetaljer, dustbag. Kvitto finns. Visst slitage på väskans hörn.

Återropad

Utrop: 2 500 kr

Visa vara

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, GUCCI, svart gg monogram, svart läder, beiga kantsömmar, 12x11 cm, mynt, sedel, 10 st kontokortsfack, originalask. Kvitto finns.

Återropad

Utrop: 1 200 kr

Visa vara

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MULBERRY, Zip Around Wallet, svart präglat läder, 11x9 cm, mynt, sedel, 6st kontokortsfack, originalask. Kvitto finns.

1 600 kr

Utrop: 900 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, EMPORIO ARMANI, svart läder med gulmrtalldetaljer, 38x26x11 cm, nyckellhållare samt liten innerväska, dustbag. Kvitto finns.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, must de Cartier, 100 % jacquardsiden, 85x85 cm, svart, guld, turkos, roströd. Någon fläck.

1 000 kr

Utrop: 900 kr

Visa vara

Smycken Armband

ARMBAND, HERMÈS, emalj, 24 k guldpläterad Atoll Blue (grönblå), bredd 1,2 cm, stl P (6 cm i diam.), smyckespåse samt originalask.

2 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA. MULBERRY, svart präglat läder (Kongo), 40x30x9 cm.

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, svart läder, gulmetall detaljer, avtgabar axelrem, 37x32x4cm, dustbag.

2 700 kr

Utrop: 2 900 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, PRADA, Lux Tote Double Zip, svart saffiano läder, gulmetall detaljer, 31x20x14cm, avtagbar axelrem, slitage, en fläck på fodret.

6 200 kr

Utrop: 2 200 kr

Visa vara

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, PRADA, puderrosa saffiano läder, detalj i gulmetall, 10st kontokortsfack, mynt, sedel, 19x9x2cm, cert, originalask. visst slitage på kanterna.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Visa vara

Accessoarer Solglasögon

SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 07P, 5618 2AU 6S1, brunmelerade bågar, bruna glas, putsduk, etui, kvitto, några repor.

Återropad

Utrop: 800 kr

Visa vara

Accessoarer Solglasögon

SOLGLASÖGON, CHANEL, 5267 714/S5 5817, brunmelerade bågar, bruna glas, cert, dustbag, etui, ytterkartong.

850 kr

Utrop: 900 kr

Visa vara

Om auktionen