1 - 20 av 151
123...8 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 12 mars 2015

Klubbad för

BAG, POLO RALPH LAUREN, armegrönt tyg, bruna läder detaljer, 48x25x28cm, avtagbar axelrem, adresstag.

3 300 kr

Utrop: 800 kr

PORTFÖLJ, THE BRIDGE, mellanbrun läder, gulmet detaljer, 40x30x12cm, slitage och en liten skada på baksidan.

900 kr

Utrop: 1 000 kr

PORTFÖLJ, CELINE, vintage, svart läder, gulmetall detaljer, 38x30x7cm.

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

BAG, LOUIS VUITTON, Sac Polochon, monogram canvas, 70x35x37cm, lås men nyckel saknas, visst slitage, alexrem saknas. Modellen tillverkas inte längre.

3 700 kr

Utrop: 3 900 kr

BAG, L´AMICA, mellan brunt läder, mässingsfärgade detaljer 52x43x26cm, ett hål på innerfodret.

1 500 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, Meisterstück, äldre modell svart resin, gulmetall detaljer, etui.

850 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, NYCKELRING CALVIN KLEIN, svart lädet, 4 kontokort fack, plats för id-kort, sedel, 11x9cm, originalask.

275 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Övrigt

SEDELKLÄMMA, GEORG JENSEN, rostfritt stål, 5,5x4cm.

150 kr

Utrop: 100 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MULBERRY, svart läder (kongo), 5st kontokortsfack, sedel 14x10cm.

2 800 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELHÅLLARE, BALLY, mörkbrunt läder, röd och vit lädet detalj, plats minst 4 nycklar, 12x6cm.

375 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Scarves

POCHETTE, HERMÈS, 100% jacquardsiden, vinröd, 50x50cm.

500 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Pennor

PENNOR, CROSS, 2st, förgyllda, stift och kulspets, etui.

1 300 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CARTIER, stål och gulmetall, kulspets, 794663.

550 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, ST. DUPONT, gulmetall, kulspets, A1US70.

550 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Övrigt

PASSFODRAL, HACKETT, orange, grönt läder, 10x14cm, rött foder i tyg.

300 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, POLO RALPH LAUREN, 100% siden, blå, orange, grön, bredd 9cm

500 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, MULBERRY, 100% siden, rosa röd, ljusrosa, bredd 9cm,

400 kr

Utrop: 200 kr

BORDSHUMIDOR, trä, rutor i plexiglas, 44x30x24cm, plats för ca 150-200 cigarrer, lite repor.

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

MANSCHETTKNAPPAR, HARRODS, silver detaljer i lila, rosa, etui, ytterkartong.

750 kr

Utrop: 700 kr

MANSCHETTKNAPPAR, HARRODS, silver, detaljer i rött och blått, etui, ytterkartong.

950 kr

Utrop: 700 kr