1 - 20 av 1 245
123...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 maj 2015

Klubbad för

Akustisk gitarr Levin W19 NS, snr.110820035, skador, i mjukt fodral

Utrop: 425 kr

Akustisk gitarr Takamine G series, EG320C, snr.06111298, i mjukt fodral

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Akustisk gitarr Nils Forsström, lacksprickor, med passivt micsystem fungerar ej, i mjukt fodral

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Trummaskin Beat Thang, BT-H210, snr.BT1A010592, med sladdar, hörlurar och manual i kartong

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Projektor Optoma EX762, snr.Q8FB033AAAAAC0121, skadat chassi, fläktproblem, fläkten låter högt och maskinen blir varm, med sladdar och fjärrko

200 kr

Utrop: 50 kr

Läsplatta Huawei S10-231u, 16GB, snr.K8D6R14628000219, IMEI.863693022059644, med laddare, i kartong

800 kr

Utrop: 750 kr

Digitalkamera Canon Power Shot SX500IS, snr.483060007864, med laddare och usb-sladd i kartong

850 kr

Utrop: 550 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Ambassadeur, Abu Garcia, 7500i C3 CS CHR, high speed, snr.190020 19, i låda

550 kr

Utrop: 425 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Shimano, Twin power 2500FC, veven lös

550 kr

Utrop: 375 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy pocket, GT-S5301, IMEI.359078052565333, med laddare i box, comviq

250 kr

Utrop: 150 kr

Ljusstake, metall, skavd, höjd 23cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Skål på fot Iittala, Kastehelmi, höjd 10,2cm

125 kr

Utrop: 75 kr

125 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Kosta Boda, Signerad Colour acc, Bertil Vallien, 58217, höjd 11,8cm Ø18cm

150 kr

Utrop: 150 kr

Armband S835, 12,5g 18cm med stenar

100 kr

Utrop: 50 kr

Armband S835, 10,7g 19cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband S830, 12,3g 19,5cm med två berlocker

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver 830, 62,2g, defekt, skadat

200 kr

Utrop: 200 kr

Armring S925, 34,7g Ø7cm

275 kr

Utrop: 350 kr

Hänge S925, 3,2g

50 kr

Utrop: 75 kr