1 - 20 av 170
123...9 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 17 september 2015

Klubbad för

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Bastille, damier ebene, 34x28x10cm, reglerbar axelrem i nylon, slitage på hörnen,

5 500 kr

Utrop: 2 900 kr

WEEKEND BAG, PIERRE CARDIN, svart och vinrött immitations läder, 45x 32x19cm, en dragtapp saknas,

500 kr

Utrop: 600 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage, Gatsby Style 6, W0941. brunmelerade bågar, grönsvarta glas, etui, lite repor.

1 300 kr

Utrop: 450 kr

RESEGARDEROB, LOUIS VUITTON, Garmentbag, grönt tyg, grönt taiga läder, gulmetall detaljer, 100x58x11cm, tre ytterfack, ett skofack, axelrem, lite fläckar på botten.

5 700 kr

Utrop: 4 200 kr

SOLGLASÖGON, TOM FORD, Barbara, TF 376 05D 5816 bruna och svarta bågar, svarta polariserade glas, putsduk, etui, ytterkartong.

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, S.T.Dupont, "Night and Light", Limited edition, 14 briljanter 0,49 ctv, TW(G)/VS2, platiniserad mässing, modell Briquet ligne 2, nr 188/500, slitage, box, ytterkartong, certifikat från år 2001, referens 16420, en del saknas.

Utrop: 8 000 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Orbs, RB8019 001 5618, bågar i gulmetall, svarta glas, putsduk, etui.

425 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGON, GIORGIO ARMANI, GA 65/S BG7 120, bågar i vitmetall gråa glas, etui, några repor.

500 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Paraplyer

PARAPLY, ARMANI, svart tyg/nylon, skaft i trä vitmetall detaljer.

700 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, 120 GG 1426/S 676, brunmelerade bågar, bruna glas, etui.

650 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, RALPH LAUREN, mörkgrönt rutigt tyg, insida i vart läder, spänne i sterling silver, längd 90-95cm, bredd 3cm.

Utrop: 600 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, GUCCI, svart tyg, svart läder, spänne i vitmetall lite repigt, längd 90 cm, bredd 3cm,

1 100 kr

Utrop: 600 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall Bandouliere 45, monogram canvas, 45x21x25cm, axelrem saknas, lås men ingen nyckel, slitage.

2 600 kr

Utrop: 2 200 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, GUCCI, grönt rött tyg, spänne i vitmetall, längd 100, bredd 4cm, originalask.

1 200 kr

Utrop: 700 kr

VÄSKA, BARON, Country Tote, messenger modell, brunt nubuck, bruna läder detaljer, 38x28x13cm.

1 100 kr

Utrop: 600 kr

VÄSKA, BARON, brun borstad mocka, bruna läder detaljer, 26x10x23cm, axelrem.

800 kr

Utrop: 600 kr

BAG, BRIC´S, svart nylon, svarta läderdetaljer, 52x40x 19cm, avtagbar axelrem, dustbag.

Utrop: 350 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, BURBERRY, beige, röd, svartrutig, brunt läder, mässingsfärg spänne, längd 95, bredd 3,5cm,

1 800 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Övrigt

TVÅLAR, HERMÈS, Eau DÓrange Verte, 2st i gröna platsaskar, 25g st.

375 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Scarves

POCHETTER, 2st, blå och vitrandig, ljusblå mönstrad, 27x27cm och 25x25cm.

125 kr

Utrop: 150 kr