1201 - 1220 av 1 239
1...606162 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 februari 2016

Klubbad för

Halskedja 18K 7,9g 46cm Bismarck doserad, sliten

Utrop: 2 100 kr

Halskedja 18K 5,3g defekt

Utrop: 1 400 kr

Ring 14K 4,9g Ø18¼ med stenar, defekt; saknar en sten, skev

Utrop: 1 000 kr

Ringar 2st 18K 3,8g Ø16-17 tvåfärgade med små diamanter, graverad/skev

Utrop: 2 000 kr

Parti Guld 14K 15,9g tvåfärgat med stenar, defekt

2 600 kr

Utrop: 3 200 kr

Ring 14K 8,2g Ø19¼ vitguld med diamanter 2xca0,07ct och blå stenar, tydlig slitage

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 26g Ø18 Design Ole Lynggaard, vitguld med diamant 1xca0,02ct, text "Love You" och graverad CL, mindre repor

Utrop: 9 600 kr

Kaffekanna S830 464g (brv 516,6g) med lock och trähandtag, ärgad

2 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Halssmycke Sterling S925 12,5g 40,5cm Lapponia Finland Design Zoltan Popovits (1943) med trädetalj Ebenholtz, ärgad

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Matsked S830 54,3g 211mm, gravyr

Utrop: 375 kr

Dessertskedar 6st S830 brv 81,6g 120mm Design Chippendale

200 kr

Utrop: 250 kr

Manschettknappar ett par S930 12,1g Design Wiwen Nilsson, signerad, sterling silver, åttkantiga, med monogram A.S, slitna

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Armband S925 87,7g defekt (går ej att öppna)

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar 12st S830 115mm brv 154,5g Modell Viktoria, med ihopvikbart etui

475 kr

Utrop: 500 kr

Kaffesked S830 115mm 14g Modell Disa

25 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 11st S830 120mm brv 139,9g Modell Svensk, med etui

750 kr

Utrop: 425 kr

Armband S925 19,5cm 14,5g Design Pandora

250 kr

Utrop: 225 kr

Berlock S925 2,2g Design Pandora, öppningsbar, med förgylld detalj

225 kr

Utrop: 100 kr

Berlock S925 3,3g Design Pandora, Väska, med förgylld detalj

150 kr

Utrop: 100 kr

Berlock S925 5,0g Design Pandora, Häst

200 kr

Utrop: 125 kr