1221 - 1239 av 1 239
1...606162 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 februari 2016

Klubbad för

Smycken Övrigt

Berlock S925 3,7g Design Pandora, med färgade stenar

200 kr

Utrop: 100 kr

Smycken Övrigt

Berlock S925 2,2g Hjärtan

125 kr

Utrop: 50 kr

Smycken Övrigt

Berlock S925 2,6g med förgyllda detaljer

150 kr

Utrop: 50 kr

Smycken Övrigt

Berlock S925 3,4g Väska med förgylld detalj

125 kr

Utrop: 50 kr

Smycken Övrigt

Berlock S925 5,0g med förgyllda hjärtan och text "Love You"

75 kr

Utrop: 75 kr

Parti Silver S925 13,8g med sten, defekt

50 kr

Utrop: 75 kr

Ringar 2st S925 18,8g Ø17¼-19, graverade, skeva och slitna

Utrop: 75 kr

Smycken Övrigt

Hängsmycke S925 9,5g med bergskristall, Alton Falköping 1966, mindre slitage

850 kr

Utrop: 225 kr

Halskedja S835 5,4g 60cm, sliten

200 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 10,2g Torshammare (1981), signerad, med ask (Historiska Museet)

125 kr

Utrop: 125 kr

Dosa S830 105,5g (1902) öppningsbar med gravyr, ärgad och repig

250 kr

Utrop: 300 kr

Halsband med hängsmycke S925 4,9g 45,5cm Design Georg Jensen "Daisy", förgylld ankarlänk och hänge, detaljer i vit emalj

1 100 kr

Utrop: 750 kr

Halskedja 18K 204,5g 61cm Kejsarlänk

44 000 kr

Utrop: 48 000 kr

Figurin B&G "Flicka och pojke", H: 17cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Jaques Lemans herrur, kronograf, datum, quartz, refnr. 1-1366, snr. 1299-133709, brv 117,8g, med läderarmband (slitet), repa på glas

600 kr

Utrop: 300 kr

IPhone 6 16GB Guld, MG492QN/A, Modell: A1586, Serienr: FFQQ8Z6GG5MQ, IMEI: 352089076648184, oanvänd med plasthölje i kartong, laddare, usb-kabel och hörlurar (oanvända), abonemang Comviq

3 700 kr

Utrop: 3 600 kr

IPhone 5s 16GB Apple, Gold, ME434KS/A, Modell: A1457, Serienr: F17N3NMJFFGC, IMEI: 352051060514376, med laddare, usb-kabel, hörlurar, kartong, operatör 3, plasthölje, stötmärken

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Akustisk Gitarr Cort, Kina, Modell: AD-850 NS, Serienr: CD04035440, stålsträngad, bruksslitage med sprickor i lacken, stötskadad i botten, mjukt fodral

350 kr

Utrop: 425 kr

Omega herrur 18K, 32mm, graverad, quartz, datum, safirglas, med brunt läderarmband, Serienr. 54944651, brv 29,6g, med box, instruktionsbok samt ytterkartong

4 300 kr

Utrop: 2 000 kr