1101 - 1120 av 1 159
1...55565758 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 mars 2016

Klubbad för

Örhängen två par 18K 4,1g, med pärla, defekta

Utrop: 1 100 kr

Armband 18K 19,5cm 7,9g tvåfärgad, sliten med mindre bucklor

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Örhänge 20K 0,9g med stenar, udda, utan stopp

Utrop: 275 kr

Parti Silver S925 3,1g med stenar, defekt

25 kr

Utrop: 50 kr

Halsssmycke 18K 10,9g med pärlor och diamanter, defekt (trasigt lås, 1 pärla saknas)

2 600 kr

Utrop: 3 200 kr

Armband Bismarck 18K 20cm 6,5g, defekt (svag länk vid lås)

Utrop: 1 800 kr

Parti Guld 18K 11,4g med stenar, defekt och graverat

Utrop: 3 200 kr

Hänge 18K 0,6g Hjärta, stämplad Boliden

Utrop: 250 kr

Hänge 18K 1,4g Hjärta

Utrop: 550 kr

Halskedja Bönlänk 18K 42,5cm 15,1g signerad Chopard, med Hänge "Clown" 18K 15,2g ca4 x 4,3cm (rörlig) signerad Chopard, med detalj i glas samt olikfärgade stenar och diamant 1xca0,01ct, snr: 79/4674-20 9610786

Fat Silver S830 590,6g Ø36cm, (1947) graverad, bucklig och ärgad

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Halssmycke Silver S925 51,5cm 20,7g, förgylld, halvstel

250 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja Venezia Silver S925 36,5cm 1,5g

Utrop: 50 kr

Hänge Silver S925 0,5g, hjärta med glaspärla

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 6st Silver S830 125cm brv 112,4g, modell: Haga

375 kr

Utrop: 375 kr

Minnesmynt Silver S800 27g (1980) 200kr, med text, i etui

150 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen ett par, okänd metall, 5,2g, med emalj

25 kr

Utrop: 50 kr

Halssmycke Tenn Ø12cm 27,5g design Bengt Blomqvist, med hänge ca 6x9,3cm, halvstelt

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring Brons caØ18, 5,5g, Finland, reglerbar storlek, skev

125 kr

Utrop: 50 kr

Armband Brons ca Ø5,5cm 35,4g Finland, med säkerhetskedja

375 kr

Utrop: 75 kr