1141 - 1159 av 1 159
1...565758 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 mars 2016

Klubbad för

Vinglas 6st Tyrol Crystal Reidel, made in Austria

425 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Casio

Herrur Casio Edifice, WR100, stål, quartz, datum, modellnr 5162, snr EFR-505, repor på glas och lås

200 kr

Utrop: 250 kr

Herrur Certina New Art 18K, manuell, plexiglas, flexlänk i stål (slitet), No: 41 3810 68, graverad "Nit och redlighet", repig boett

2 100 kr

Utrop: 1 600 kr

Herrur Tissot prs516, stål, datum, safirglas, quartz, kronograf, stållänk, snr 10bc0630692, bruksslitage, box

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Klockor Diesel

Herrur Diesel DZ-4068, stål, datum, quartz, Ø39mm, snr 340506, självlysande index och visare, asymetrisk design med detaljer i gul emalj, 3st extra länkbitar manual och box, batteribyte krävs

500 kr

Utrop: 375 kr

Plånbok Christian Dior, tyg/läder, marinblå/beige Dior monogram, 10x18,5cm, vintage

325 kr

Utrop: 300 kr

Kuvertväska Christian Dior, tyg/läder, marinblå/beige Dior monogram, 18,5x29cm, vintage

800 kr

Utrop: 900 kr

Kamerahus Hasselblad 501c, hel svart, snr 17EI11283, Objektiv Hasselblad Carl Zeiss Planar f2,8/80 C T*, snr 7467405, Bakstycke Hasselblad A12, 120 film magasin, snr 30EI57508 (bruksslitage), extra fokusglas (ej rutnät) i etui tillkommer

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Teleconverter Hasselblad Carl Zeiss Mutar 2x T*, snr 6930675

650 kr

Utrop: 500 kr

Objektiv Hasselblad Macro-Planar f4/120mm CF T*, snr 7522150, med påse

2 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Objektiv Hasselblad Carl Zeiss Distagon 3,5/60 T*, snr 8127228, med påse

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Tripod Quick Coupling S Hasselblad, Code No 45144

Utrop: 375 kr

Filmmagasin/bakstycke Hasselblad A24-6x6, 220 film, snr 32ER11027,

Utrop: 600 kr

Filmmagasin Hasselblad A24-6x6, snr 32ER11028

Utrop: 600 kr

Prism Viewfinder PM90 Hasselblad, snr411ET2322

Utrop: 2 200 kr

Kamerafilter 5st, made in Germany, en B+W 67E Circular-Pol, en B+W 67E KB 1,5 1,1x, en B+W 67E Softar I Carl Zeiss, en B+W 67E Soft-Spot, en B+W 67E 81A, alla med etui

275 kr

Utrop: 300 kr

Kameratillbehör 2 delar, en Hasselblad Extension tube 55mm, en Hoya 60mm bajonettfattning till 67mm screw converter

Utrop: 250 kr

Filmmagasin Polaroid NPC photo division, 100 film, kompatibel med Hasselblad

200 kr

Utrop: 250 kr

Laptop HP Pavillion Vision A4, snr: 5CD249404XR, laddare, manual och väska, bruksslitage, låst med okänt lösenord

1 000 kr

Utrop: 50 kr