1 - 20 av 1 492
123...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 september 2016

Klubbad för

Stickert för flygvapnet, fäste av förgylld mässing, balja av läder med förgyllda mässingsbeslag, total längd 34cm

3 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Akustisk gitarr Cort, Earth-70 ns, snr.CC05067006, i mjukt fodral

600 kr

Utrop: 750 kr

Elgitarr Falcon, lackskador, saknar bakplatta, i mjukt fodral

275 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr Vantage, snr.81783, små repor, i hårt fodral

2 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Fritid Sport

Fiskespö Berkley series one med fiskerulle Jack Sheidon HX3000 slitet

275 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskespö River Runner RRS 100H-2E med fiskerulle Shimano FX4000 slitet

100 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr Squier Stratocaster, snr.ICS13127597, stötskadad, i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 700 kr

Fritid Sport

Fiskespö Savagear butch light med fiskerulle DAM ATP118 slitet

275 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Flugfiskespö, Guideline Act4, 12`6-8/9 4sec, i fodral

550 kr

Utrop: 300 kr

Digitalkamera Nikon D60, snr.6618601, Objektiv Nikon DX 18-55mm, snr.12950803, med laddare i väska

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Vas Kosta Boda Bertil Vallien Satellite H18cm

325 kr

Utrop: 200 kr

Figurin Pingvin Arabia WWF Lillemor Mannerheim H15cm

650 kr

Utrop: 75 kr

Glasfigurin Reijmyre Katt H11cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Glasfigurin Mats Jonasson Kanin H9,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Tumblerglas 4st Lasse Åberg H8cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Longdrinksglas 4st Lasse Åberg H15,5cm

250 kr

Utrop: 100 kr

Vinglas 4st Clear Line Kosta Boda H22cm

350 kr

Utrop: 250 kr

Champagneglas 4st Clear Line Kosta Boda H24cm

450 kr

Utrop: 250 kr

Digitalkamera Canon EOS 7D, DS126251, snr.3981613710, Objektiv Canon 50mm, snr.0195049718, med laddare i väska

4 100 kr

Utrop: 2 700 kr

Skål S925, 329,4g, graverad botten

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr