1581 - 1600 av 1 645
1...798081...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 december 2016

Klubbad för

Collier S925 13,8g 45cm

Utrop: 200 kr

Hänge Kors S830 0,8g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 3,1g

50 kr

Utrop: 75 kr

Collier S925 12,7g 43,5cm, missfärgat och skador på länk

50 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Pansar S925 2,5g 45,5cm

Utrop: 125 kr

Halskedja Venezia S925 1,8g 41,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Collier med mönster S925 35,1g 43cm, halvstel, svängd

Utrop: 400 kr

Halskedja Ankar S925 18,8g 44,5cm

Utrop: 275 kr

Ringar 2st varav en med sten S925 7,0g, skeva

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring med röda stenar S925 19,1g Ø17¾ signerad GEO

Utrop: 500 kr

Halskedja Bismarck doserad S925 10,0g 43cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Armband Bismarck S925 14,1g 18,5cm

Utrop: 225 kr

Hänge double S925 2,5g med stenar

75 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen 4 par S925 4,8g, saknas stoppers, ett par med stenar

Utrop: 125 kr

Halskedja Venezia S925 14,5g 79,5cm

200 kr

Utrop: 225 kr

Hänge 1,5g S925

25 kr

Utrop: 50 kr

Klackring S925 3,4g Ø19

Utrop: 100 kr

Halskedja Pansar S925 2,7g 42cm, dåligt lås, skada på länk

Utrop: 50 kr

Pärlcollier, doserad med lås S830 med pärla, 57,5cm, odlade sötvattenspärlor mittpärla 0,7mm minsta 0,3mm

Utrop: 250 kr

Armband S925 1,6g 17-19,5cm med text Love med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr