1 - 20 av 1 453
123...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2017

Klubbad för

Halvakustisk gitarr, Aria Pro II, modellnr. TA-40, snr.891201, lackskador, skruvhål, ett Tone-vred skadat, stötskador, i mjukt fodral

2 500 kr

Utrop: 1 000 kr

Resväska, Samsonite Chronlite Spinner, 75/28, med kodlås (kod: 941), repit, slitage på hjulen

1 000 kr

Utrop: 700 kr

Elektronik Musik

Högtalare, Gallien Krueger, modellnr. 410RBH/8, snr.L1141A12101818, bruksslitage. Ej med på visning.

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Laptop, Acer Aspire ES 15, modellnr.N15W4, snr.NXMZ8ED0195480D51B6600, 4GB RAM, Intel Celeron-processor 1,6GHz, 15,6", repig undersida, med laddare

800 kr

Utrop: 850 kr

Mobiltelefon, Sony Xperia Z, modellnr.C6603, imei:356535054939033, 11,73GB, med laddare (ej original), laddningsdocka, skal och manualer, i skadad originalkartong

700 kr

Utrop: 900 kr

Laptop, Apple, MacBook Air, modellnr.A1466, snr.C02KF4N9DRVC, 4GB, Intel Core i5-processor 1,8GHz, 13", går endast att använda då strömsladden är inkopplad, skadad shift-tangent, repor, med laddare, i originalförpackning, lösenord: 0000

2 200 kr

Utrop: 600 kr

Digitalkamera, Fujifilm, Finepix XP80, snr.5TN06333, repig skärm, stötskador, med laddare, i originalförpackning

450 kr

Utrop: 550 kr

Parti silver S830 454,1g, graverat

Utrop: 2 200 kr

Kaffeskedar 2st. S830 24,1g 110mm

100 kr

Utrop: 125 kr

Serveringssked S830 70,4g 225mm, skadad, ringar saknas

Utrop: 350 kr

Sockertång S830 13,4g 85mm

75 kr

Utrop: 75 kr

Kompottsked S830 25,4g 145mm, Rosen

100 kr

Utrop: 125 kr

Skedar 4st. S830 45,6g, graverade, repiga

Utrop: 225 kr

Teskedar 4st. S830 40,8g 108mm, Chippendale, repiga

Utrop: 200 kr

Kaffeskedar 2st. S830 19,0g 100mm, Ulla Winbladh

Utrop: 100 kr

Ring S925 8,5g, graverad

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband Pansar S925 17,5g 21cm, med platta, repig

Utrop: 100 kr

Halsband Kejsar S925 505,3g 67cm

3 600 kr

Utrop: 2 800 kr

Kulspetspenna, Mont Blanc, Generetion, 13,2cm, i ask

750 kr

Utrop: 250 kr

Champion Freerider, refnr.C8600, herrur, stål, quartz, kronograf, mineralglas, gummiband, originalspänne

300 kr

Utrop: 300 kr