1 - 20 av 351
123...18 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 2 december 2000

Klubbad för

Pantvaror Kamera

1 Kamera Mamiya 645 m. obj. 110mm

2 200 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamera Rolleiflex ,sliten

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

12 kaffekoppar med fat ,Kina ( nagg)

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

10 kinesiska skålar ( nagg)

600 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 vaser Kina

425 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Blåvitt fat ( nagg )

175 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Skål med bronsfot Kina

1 300 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Skrivuppsättning i porslin KD

Utrop: 1 000 kr

10 Gafflar,10 Knivar,10 Skedar, silver Chippendale

4 200 kr

Utrop: 3 000 kr

1 Bägare , silver. Vikt 270g

550 kr

Utrop: 400 kr

1 Silverstop 1894

2 200 kr

Utrop: 1 500 kr

1 Silverfat

800 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

1 kamera nikon F4 35 mm

3 800 kr

Utrop: 4 000 kr

12 Kaffeskedar 5 knivar 6 gafflar 1 osthyvel,silv

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamera Nikon EM 50 mm 1 Obj. Nikon 100 mm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

12 gafflar, 12 skedar, 11 knivar. silver

4 400 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Objektiv

1 Objektiv 100mm

375 kr

Utrop: 500 kr

1 Förgyllt bordsur

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

2 Kandilabrar

2 300 kr

Utrop: 2 000 kr