1 - 20 av 229
123...12 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 15 december 2001

Klubbad för

Pantvaror Kamera

1 Mobiltelefon AEG , med laddare , defekt

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamera , Konica MR.70

25 kr

Utrop: 50 kr

1 Uppläggningsfat sign. J.Lundgren 925-silver. Vikt 1440g

1 Uppläggningsfat sign.J.Lundgren 925-silver. Vikt 3310g

2 ljus-stakar, silver

2 600 kr

Utrop: 2 500 kr

1 Druv-sax 1 Kaktång 2 Spadar , silver

1 000 kr

Utrop: 800 kr

1 schackbord 1700-tal med bif. värdering , skadad.

8 600 kr

Utrop: 12 000 kr

1 Armband 18k ( X-länk , 19 cm. ). Vikt 24g

1 700 kr

Utrop: 2 400 kr

1 Saltkar med sked i silver

375 kr

Utrop: 700 kr

1 Snusdosa , silver

300 kr

Utrop: 200 kr

11 kaffeskedar 2 bestick , silver

500 kr

Utrop: 200 kr

1 Klackring. Vikt 5,5g

275 kr

Utrop: 400 kr

1 Klackring. Vikt 3,5g

150 kr

Utrop: 250 kr

1 Camering 14k. Vikt 5g

350 kr

Utrop: 400 kr

1 Damarmbandsur 14k med band 18k , certina. Vikt 21g

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror CD-spelare

1 cd spelare philips fjärr saknas

200 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Video

1 Videobandspelare Hitachi PDC m fjärrk.

1 Miniatyr-Målning

850 kr

Utrop: 600 kr

1 Nål 1 Ring med sten 18k. Vikt 3,5g

325 kr

Utrop: 300 kr

1 Ring 18k, 1 Brosch 1 Collier 2 Örhängen 1 Knapp med granater ( stenar saknas ). Vikt 1,5g

1 700 kr

Utrop: 500 kr