1 - 20 av 268
123...14 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 18 oktober 2003

Klubbad för

1 Akvarell sign. Oskar Bergman 26+18

15 200 kr

Utrop: 17 000 kr

DIV OSTÄMPLADE FRIMARKEN häften , årssatser

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr

1 oljemålning sign. Einar Kohlmann. 39+48

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

1 silhuettklipp ramat

75 kr

Utrop: 200 kr

4 Samlartallrikar Göteborg

100 kr

Utrop: 100 kr

1 Halskedja 18k 50 cm. figaro. Vikt 9g

3 Ringar 18k 16,5 mm.. Vikt 5g

Pantvaror Grovt guld

1 Armband 18k x-med stav 19 cm.. Vikt 30g

1 900 kr

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Armband 18k Bism. 19 cm.. Vikt 47g

3 000 kr

Utrop: 4 700 kr

1 Klackring 14k 19 mm.. Vikt 11,5g

650 kr

Utrop: 800 kr

1 Halskedja med pärlor 50 cm.. Vikt 11,5g

850 kr

Utrop: 900 kr

2 Ringar 18k 17,5 mm. Vikt 8,5g

450 kr

Utrop: 750 kr

6 Örhängen 18k. Vikt 6g

375 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Halskedja 18k kejsarlänk 70 cm.. Vikt 408g

Utrop: 40 000 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Halskedja 18 k pansar 50 cm.. Vikt 47g

3 100 kr

Utrop: 4 700 kr

1 armbandsur omega constellation guld nr 8354050 def. urtavla. Vikt 144g

Pantvaror Grovt guld

1 Halskedja c:a 21k 60 cm.. Vikt 15,5g

950 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Halskedja 18k 50 cm.. Vikt 11g

750 kr

Utrop: 1 100 kr

1 Armband 18k 18,5 cm. Vikt 36,5g

Utrop: 3 650 kr

1 Ring 18k med sten rg+vg 16,5 mm.. Vikt 7g

550 kr

Utrop: 700 kr