Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 59

Varunr: 651 797

Glas

Konstglas

BATZEBA av Mats Jonasson för Målerås. I kristall och färgen röd. Signerad och numrerad 65116. Storlek: längd 18 cm, bredd 8 cm. I kartong.

650 kr

Klubbad till budgivare: 34221

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.