Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 8

Varunr: 870 858

Memorabilia

Bilmodeller

BILMODELLER, 3 st Dinky Toys från 50-talet: Ferrari i blågult med art nr 234, Talbot Lago i ljusblått med art nr 230 och Maserati i rött med art nr 23N, bruksskick

900 kr

Klubbad i sal till budgivare: 126675

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.