Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 41

Varunr: 926 359

Smycken

Collier

COLLIER, silver/förgyllt röda glasstenar, troligtvis Ryssland början av 1900-talet, längd 46 cm, vikt 42,5 g.

1 200 kr

Klubbad till budgivare: 38124

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.