Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 492

Varunr: 1 001 480

Silver

Övrigt

FOTORAM, silver, svenska kontrollstämplar, innermått 19,5 x 14 cm, total höjd 23,3 cm, saknar hasp på baksida, mindre repor.

600 kr

Klubbad i sal till budgivare: 6807

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.