Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 251

Varunr: 1 345 798

Smycken

Collier

BVLGARI, collier, Coriandoli Allegra Three Row, 18K guld, 10 odlade pärlor ca 7,2 mm, olika färgstenar bla peridoter, citriner, ametister, ioliter, blå topas. grön och rosa turmaliner, 9 briljantslipade diamanter ca 0,45 ctv, ca TW(G)/VS, signerad, italienska stämplar, längd ca 44 cm, vikt 30,2 g, originaletui.

67 000 kr

Klubbad till budgivare: 102611

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.