Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 16

Varunr: 1 922 331

Smycken

Collier

VAN CLEEF & ARPELS, collier, 18K guld, kalcedon, 240 briljantslipade diamanter ca 19,00 ctv, ca TW/VVS-VS, längd 72 cm, collier går att koppla isär till fyra stycken armband, längd 18 cm per styck, André Vassort, ca 1970-tal, ref. nr 122778SA, 122779SA, 122780SA samt 122781SA, vikt 108,7 g, enstaka diamanter har nagg på kuletten.

680 000 kr

Klubbad till budgivare: 252432

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.