Avslutad | Pant – Tisdag 30 december 2008
Herrur, Certina New Art 14K i boett 18K i länk, Manuell, Datum, Plastglas små repor i glas Länkvikt ca 46g 19cm i box ej funktionsgaranti
Damur, Omega De Ville 18K integrerad länk defekt, Manuell, Bruttovikt 44,5g ej fuktionsgaranti
Herrur, Rolex GMT-Master, Stål, Oysterlänk, Datum, Automat, trög klockring, äkthetsintyg från Bergstrands Ur, Snr:694767, Länk och Visare ej orginal
Gitarr, Levin, Akustisk, Modellnr C12 Tillverkningsnr 203 med små skador samt en skadad sträng i gigbag
Effektpedal, BOSS ME-6 Guitar Multiple Effects med sladd ej funktionsgaranti
Kandelabrar, 2st åtta-armad i brännförgylldt brons från Frankrike omkring år 1840 Värdeintyg från Lauritz
Visa varaPantvaror Diverse
Tallrikar, 12st djupa tallrikar Royal Copenhagen "musselmalet" andra sortering Ø23,5cm
Tallrikar, 12st Förrättstallrikar Royal Copenhagen "musselmalet" andra sortering Ø22,5cm
Kandelabrar, 2st Bronskandelabrar Empirstil, el-lyt ca 1860-70 68cm, rangliga, besiktigade