1 - 20 av 41
123 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 augusti 2018

Klubbad för

Ölglas, design Lasse Åberg, H:32,5cm, Miro Mus

25 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, design Lasse Åberg, H:32,5cm, Rysk Mus

25 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, design Lasse Åberg, H:32,5cm, Cobra Mus

25 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, design Lasse Åberg, H:32,5cm, Mus med katt

25 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, design Lasse Åberg, H:32,5cm, Packad mus

75 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, design Lasse Åberg, H:32,5cm, Glad mus, litet nagg

Utrop: 50 kr

Ölglas, design Lasse Åberg, H:32,5cm, Glad mus

50 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, design Lasse Åberg, H:32,5cm, Mussaka

25 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, design Lasse Åberg, H:32,5cm, Dora Maar med musöron

25 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, design Lasse Åberg, H:32,5cm, Mus får en idé

25 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, design Lasse Åberg, H:32,5cm, Mus i natten

25 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, design Lasse Åberg, H:32,5cm, Plumpmus

50 kr

Utrop: 50 kr

Rödvinsglas 6st, Duka, modell: Blåklocka, höjd: 18,5cm

Vitvinsglas 6st, Duka, modell: Blåklocka, höjd: 17cm

Glas 6st, Duka, modell: Blåklocka, höjd: 8,4cm

Congacsglas 6st, Duka, modell: Blåklocka, höjd: 10cm

Karaff med propp, Duka, modell: Blåklocka, höjd: 31cm

Whiskeyglas 6st, Duka, modell: Blåklocka, höjd: 9cm

Skål på fot, Duka, modell: Blåklocka, höjd: 16,5cm, Ø21cm, nagg på kant

Vas, Kosta Boda, design: Ulrica Hydman Vallien, modell: Nevada, höjd 21cm, signerad