Avslutad | Pant – Onsdag 1 november 2023
Laptop HP Omen, modell: 15-DC1XXX, srn: 5CD9172C7N, Intel Core TM i5-processor, 8GB, med laddare i originalförpackning, återställd. Ljudlig fläkt.
Systemkamera Canon EOS 40D (plast/glas inne i kameran behöver bytas, repig), srn. 1230715250. Med objektiv Canon EFS 18-55mm, srn. 2440703473. Även fjärrkontroll, batteri, laddare, extra band, i väska.
Fritid Verktyg
Borrskruvdragare Black & Decker, modell: KC1282, srn: 200449bm, med batteri, laddare och bits i originalväska.
Fritid Sport
Fiskespö Balzer Diabolo x SBIRO 30, med fiskerulle I.F.I.S.H Cobra 2000. Korkhandtag och skruvrullfäste, fyra kullager och snabbstopp, påspolad lina och metallspole. OBS! Skickas ej!
Sony Playstation 5, modell: CFI-1016B, srn: F10C01W3611594350, med en handkontroll, laddsladd, HDMIkabel i kartong. Aning repig konsol och kontroll.
Ett par högtalare Adam A5X, srn: P629210 och P629205, med sladdar i väska (ej original), visst slitage. OBS! Skickas ej!
Annica Pettersson, "Säkerhetslinan", olja på duk, signerad och daterad, mått: H 100 x B 75 cm. OBS! Skickas ej!
Digital mixer / DJ - bord, Presonus Studiolive 16.4.2.AI, srn: SL1E13100513. OBS! Skickas ej!
Pära Bjurström, olja på duk, motiv: kvinna i fåtölj med palmer, vit träram, mått: 60 x 51 cm.Ej visning
Pära Bjurström, olja på duk, motiv: kvinna i underkläder, vit träram, mått: 60 x 51 cm.Ej visning