661 - 679 av 679
1...323334 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 9 februari 2005

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Vas kjell engman twister kosta boda med kartong

650 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Mynt

2 Linnedukar (små hål)

Pantvaror Mynt

1 etsning Thomas Hellström "Strängnäs" 4/16 i ram

Pantvaror Mynt

1 Litografi "Årstiderna" Thornberg S 269/360

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Mynt

1 Litografi "båthus" Pietro dalla Santa

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Mynt

1 Tusch/Akvarell på filttyg "akrobater" Holuj

800 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Mynt

1 Litografi "Damer med hästar" okänd konstnär

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Mynt

1 Litografi "Tivoli" Häverö Håge 284/360

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Mynt

1 Litografi "Herrar på KB" provtryck Peter Dahl

Utrop: 4 000 kr

Pantvaror Mynt

1 Golfdriver Callaway Big Bertha Hawk Eye 10 grader

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Mynt

1 Metalwood 5 Cobra The Baffler

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Mynt

6 Kaffekoppar med fat Gustavsberg, Tahiti, Stig Lindberg

Utrop: 2 400 kr

Pantvaror Mynt

1 Fickur i stål Siduna med klockkedja

250 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Mynt

1 Porslins figurin Lisa Larsson

850 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Mynt

1 Thekanna, 2 skålar, 2 fat & 4 assietter rörstrand "blå eld" (något naggat)

850 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Mynt

2 keramik urnor rörstrand def (kanststötta olika färg)

950 kr

Utrop: 950 kr