821 - 829 av 829
1...404142 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 7 november 2005

Klubbad för

Figurin, Katt 25 cm Lisa Larsson

900 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, 17 cm Lisa Larsson

750 kr

Utrop: 50 kr

Matta, Persien Isfahan 299x206 Silke/bomull, marknadsvärde 45 000:- enligt intyg från Anders Hallonsten

12 000 kr

Utrop: 50 kr

Servis, delar av Bing&Gröndal, 8 Tallrikar 21 cm (1 naggad), 15 Koppar med fat,assietter, mm

1 100 kr

Utrop: 50 kr

Fiske, fiskerulle ABU Garcia Ambassadeur R3600

350 kr

Utrop: 50 kr

Fiske, fiskerulle ABU garcia Ambassadeur 6600 DS

625 kr

Utrop: 50 kr

Barometer, precisions-barometer "System Paulin" Stockholm

375 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar, i mässing 27 cm signerade Carl Keijser & Co Vesterås

2 600 kr

Utrop: 50 kr

Mortel, antik 10 cm

300 kr

Utrop: 50 kr