761 - 776 av 776
1...373839 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2007

Klubbad för

Damur, Eterna 18K, manuell, safirglas, korridorlänk 18K 16cm, brv 30,3g. Sliten urtavla

2 200 kr

Utrop: 2 300 kr

Damur, Facit doublé, quartz, X-länksarmband 18K 16,5cm, brv 24,5g. Säkerhetskedja ej guld

Utrop: 1 800 kr

Damur, Longines 18K, quartz, armband 18K, brv.34,4g. Går ej

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Damur, Certina 18K, manuell, intergrerad länk 18K 17cm, brv 26,4g

Utrop: 2 300 kr

Saxofon, Tenorsaxofon Yamaha Yts-23 med hårt fodral

Utrop: 7 000 kr

Elgitarr, Samick (glapp i elektronik, ingen funktionsgaranti, stötskador på kropp, saknar 1st sträng) med mjukt fodral

1 200 kr

Utrop: 500 kr

Gitarr, Akustisk Yamaha F-310P med mjukt fodral

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Gitarr, Di giorgio model Signorina (spricka vid hals/kropp, stallet börjar lätta) n16 med kartong

100 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr, J&D (glapp i elektroniken, saknar 1st sträng, volymratt saknas) med mjukt fodral

550 kr

Utrop: 400 kr

Gitarr, Yamaha FG-412-12 med mjukt fodral

Utrop: 2 000 kr

Gitarr, J&D brothers ( små lackskador ) med mjukt fodral

Utrop: 800 kr

Gitarr, Landola Master (stötskada på kropp, små repor på kropp) snr 372490 med mjukt fodral

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Canon EOS 33, Objektiv 28-105mm 1:3.5-4.5, batteripack BP-300

950 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Nikon F80, Objektiv Tamron 28-105mm 1: 4-5.6, manual, väska

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digitalkamera Pentax Optio WPi (saknar minneskort), laddare, batteri, manual, Usb-kabel, kartong

1 600 kr

Utrop: 900 kr

Klockor Gucci

GUCCI, damur, Ref nr. 1100-L, Boett nr. 0388381, doublé, quartz, mineralglas, 11 st. färgade boettringar i plast, integrerad länk, ca 1990, box.