521 - 540 av 542
1...262728 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 29 november 2007

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

Vas B&G 201-5008 EP ca H:17cm

200 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

Vas Royal copenhagen ca H:11cm

200 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

Figurin "pojke med hund" ca H:11cm

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

Glasskulptur Kosta Boda "Änglalik" Ulrica Hydman-Vallien, ca H:16cm

550 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

Glasskulptur Kosta Boda Kjell Engman nr:7090230 ca H:18

650 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

Glasvas Kosta Boda Martti Rytkonen nr:40201 ca H:20cm

Utrop: 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

Skål Kosta Boda Olle Brozén ca D:21 H:11cm (nagg)

Utrop: 400 kr

Pantvaror Glas, porslin

Glasvas Kosta Boda Ulrika Hydman-Vallien nr:7324003 LIM,ED 1/10, ca H:31

Utrop: 10 000 kr

Slipsnål. 18K. Vikt 2,7g

350 kr

Utrop: 450 kr

Pantvaror Glas, porslin

Värme ljushållare Nybro ca H:9cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Glas, porslin

Glastavla "Älg familjen" Nybro

325 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

Väggspegel Fornasetti Milano ca D:48cm

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

Fat Fornasetti Milano Tema E Vaariazoni NR:78 ca D:26cm

650 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

Fat "eklöv" ca 22cm Svenskt Tenn AB

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

Solglasögon Christian Dior i etui

600 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Mynt

Ett par ljusstakar ca 24cm i nysilver

Pantvaror Mynt

Förgylld pendyl Gust. Ljung Stockholm, Union Stjärnsund, Kal 120-6 P.153 nr:6432 med nyckel & pendel, (nagg)

Pantvaror Mynt

Servis ALP Lidköping 6 Fat, 6 djupafat, 6 assietter, 4 upplägnings fat, 2 skålar, såsskål & kanna

Pantvaror Mynt

Kopparform ca D:23cm

Pantvaror Mynt

Fruktfat (regigt)