501 - 520 av 535
1...252627 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 22 maj 2008

Klubbad för

Pantvaror Stereo/TV/Video

Mobil Sony Ericsson T650i imei nr 35796601-223299-8 i låda med tillbehör (låst på 3, nyskick)

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

Mobiltelefon SonyEricsson M600i i kartong med laddare, datakabel, ciggladdare 6 kvitto.

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Elektronik

22 Dvd-filmer, 8 boxar

Utrop: 2 600 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon Sony Ericsson K310i med laddare, manual, samt kartong (låst till telenor, nyskick

500 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Övrigt

Dvd samlingsbox trilogin om härskarringen special extendel edition

425 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

Collier, ett par örhängen. Silver. Vikt 5,4g

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Fotpall Svenskt Tenn Josef Frank (lite sliten)

4 800 kr

Utrop: 4 500 kr

Pantvaror Övrigt

Skål, Orrefors, "finskt tema" (nagg i botten)

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Ljusstake Made in finland, glas.

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Litografi Reinhold Ljunggren (möjligen Grind) nr:269/300 21x31,5cm

650 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Övrigt

Pendyl förgylld (nagg, saknar nyklar)

Utrop: 950 kr

Pantvaror Övrigt

Handväska skinn Mulberry Bayswater Kenya med kvitto

Utrop: 4 000 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

Armband med stenar. Silver

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

Vas Alvar Aalto Iittala klarglas H 16cm i kartong

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

Ljusstake i glas Amour med kartong

100 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Övrigt

Ljusstake i glas "Hallon" med kartong

Utrop: 150 kr

Pantvaror Övrigt

Ljusstake i glas, "Hallon" med kartong

Utrop: 150 kr

Pantvaror Övrigt

Skål på fot Kosta Boda (graverad)

700 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

Skål, glas, Strömberg (nagg)

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

Kastrull

125 kr

Utrop: 50 kr