221 - 240 av 269
1...11121314 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 6 december 1997

Klubbad för

CLIP, silver med 14 st. odlade pärlor, spineller.

FICKUR, RIALTO, krom, ocirkulerad, 1930-tal.

Utrop: 900 kr

FICKUR RIALTO, krom, ocirkulerad, 1930-tal.

Utrop: 900 kr

Klockor Bordsur

BORDSUR, pendel, marmor

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

ZENITH, herrur, 18K guld med länk, "korridormatta", manuell, tot vikt 79g, 1970-tal, ask.

Utrop: 5 500 kr

SUF, FICKUR, silver, gravyr.

Utrop: 550 kr

LANGENDORF FICKUR, silver ca 1930.

Utrop: 450 kr

FICKUR, silver ca 1920.

Utrop: 450 kr

SUF FICKUR, silver.

Utrop: 550 kr

HERRUR, stål, manuell med läderband, ocirkulerad.

Utrop: 650 kr

FICKUR, 2 delar, atlantic, viking, silver med box(2styck), doublé kedja

600 kr

Utrop: 700 kr

SEIKO KINETIC SQ 50, damur med datum, 1995, ask, intyg.

Utrop: 850 kr

ROLEX, oyster perpetual date, herrur, stål, 1983. Ask.

8 500 kr

Utrop: 9 200 kr

OMEGA CONSTELLATION, herrur, stål / guld, datum, 1993.

8 000 kr

Utrop: 8 800 kr

FICKUR, 18K guld IWC, gravyr samt KEDJA, 18K, etui. 1940-tal.

11 500 kr

Utrop: 5 500 kr

OMEGA, Seamaster, stål, Ref.25418000, wNr.55570598, quartz,- intyg, garanti 10/97,ask

4 100 kr

Utrop: 4 500 kr

OMEGA 18K, herrur med slipat safirglas manuell, ca 1965 totalvikt 63.0g

Utrop: 6 600 kr

ROLEX CELLINI, damur, 18K vitguld, manuell, läderband, extra urtavla

Utrop: 6 000 kr

FICKUR 14K, savonette

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

ROLEX, Oyster Perpetual, "Bubbl Back", ca. 1940, stål / guld, chronometer, obs förgylld rotor

Utrop: 19 000 kr