501 - 504 av 504
1...242526 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 17 juli 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Vas överfångsteknik avkortad

Utrop: 600 kr

1 Tavla etsning 70/145 Salvador Dali (d). skickas ej.

5 000 kr

Utrop: 7 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Matta, Täbriz, silke, antik (slitage), ca 188x137cm. skickas ej.

Utrop: 9 750 kr

Pantvaror Övrigt

1 Orientalisk matta. skickas ej.

3 500 kr

Utrop: 4 000 kr