1 - 20 av 923
123...47 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 juli 2008

Klubbad för

Pantvaror Kamera

Digitalkamera, Olympus C370 i väska med USB-kabel (ej funktionsgaranti)

275 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

Stereo, Audio pro stereo one svart med förstärkare 2 högtalare och tillbehör i kartong, skickas ej

2 400 kr

Utrop: 2 300 kr

Pantvaror Övrigt

Pendyl, förgyllt väggur ej funktionsgaranti (något flagnad), skickas ej

425 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

Väggur, Herrgårdsur trä med pendel och lod höjd 66cm lös överdel något lagad (ej funktionsgaranti), skickas ej.

800 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

Porslinsfåglar, par fåglar Bing & Gröndahl längd 13cm

425 kr

Utrop: 175 kr

Pantvaror Glas, porslin

Glasvas, Kosta Boda signerad Ulrica Hydman Vallien "tulip" höjd 26cm

425 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Glas, porslin

375 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Glas, porslin

375 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Glas, porslin

Glasskålar, 2 skålar Kosta Boda signerad Ulrica Hydman Vallien "tulip" höjd 8cm och 9,5cm

325 kr

Utrop: 125 kr

Matsilver, modell Rosenholm 1 sked 3 matskedar 1 kompottsked 7 graverade kaffeskedar 2 uppl.gafflar

1 400 kr

Utrop: 425 kr

Silverbestick, 2 bakelsespadar 1 tång i silver

375 kr

Utrop: 75 kr

Herrur, Omega 14K i uret läderband repat glas manuell

1 400 kr

Utrop: 700 kr

Ring, 18K Ø19 1,2g

225 kr

Utrop: 250 kr

Ring, slät ring med gravyr 18K Ø21½ 3,4g

Utrop: 450 kr

Armband, 21K 18cm 27,7g

4 100 kr

Utrop: 4 500 kr

Örhängen, par örhängen 21K 12,6g

Utrop: 2 000 kr

Ring, 21K Ø17½ 5,9g

850 kr

Utrop: 950 kr

Ring, 14K Ø19 4,7g

650 kr

Utrop: 500 kr

Armband, 21K 19cm 28,5g

Utrop: 4 600 kr

Ring, 18K med blå sten Ø19 29,1g

3 600 kr

Utrop: 4 000 kr