21 - 40 av 842
123...43 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 21 augusti 2008

Klubbad för

1 Berlock "hjärta" med vit sten, 18K. Vikt 0,5g

75 kr

Utrop: 50 kr

1 Berlock "tvärflöjt", 18K. Vikt 2,2g

275 kr

Utrop: 400 kr

1 Berlock "hjärta" med dia ca 8x0,005ct, 18K. Vikt 0,4g

200 kr

Utrop: 50 kr

1 Ring vg med dia ca 2x0,02ct, stl:18 1/2, 18K. Vikt 1,4g

250 kr

Utrop: 250 kr

1 Ring med vita stenar, gravyr och defekt, 1 Ring, gravyr, 20K. Vikt 9,69g

1 300 kr

Utrop: 1 800 kr

1 Brosch med pärla, stämplad år 1883, (små bucklor), 18K. Vikt 14,2g

1 800 kr

Utrop: 2 300 kr

1 Kedja Bismarck/Fantasi, ca 41cm, 18K. Vikt 3,4g

Utrop: 550 kr

1 Par örhängen med pärlor, 18K. Vikt 0,6g

125 kr

Utrop: 50 kr

1 Par örhängen med pärlor, 18K. Vikt 1,3g

425 kr

Utrop: 50 kr

1 Par örhängen med pärlor, 18K. Vikt 1,6g

200 kr

Utrop: 300 kr

1 Par örhängen med pärlor (1 stopp ej guld), 18K. Vikt 1,7g

Utrop: 300 kr

1 Par örhängen med pärlor, 18K. Vikt 1,9g

300 kr

Utrop: 350 kr

1 Par örhängen med pärlor, 18K. Vikt 1,1g

200 kr

Utrop: 50 kr

1 Kedja Ankar, ca 40cm, 18K. Vikt 2,29g

Utrop: 400 kr

1 Armband Bismarck med säkerhetskedja, ca 18cm, 18K. Vikt 11,2g

Utrop: 1 900 kr

1 Armband ihålig Pansar, defekt samt lagning ej i guld, ca 19cm, 18K. Vikt 9,1g

Utrop: 1 500 kr

1 Armband Pansar med säkerhetskedja, ca 19cm, 18K. Vikt 3,8g

Utrop: 600 kr

1 Armband Cordell, ca 18,5cm, 18K. Vikt 3,7g

Utrop: 600 kr

1 Kedja, ca 40cm, 18K. Vikt 6,7g

850 kr

Utrop: 1 100 kr

1 Kedja Venezia, ca 50cm, 18K. Vikt 4,59g

Utrop: 750 kr