1041 - 1043 av 1 043
1...515253 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 september 2008

Klubbad för

Ostkupa, med tillhörande fat, Kosta, Höjd ca 17cm, Nagg

425 kr

Utrop: 50 kr

Karaff, med tillhörande propp, Orrefors. Höjd ca 23½cm, Nagg

Utrop: 250 kr

Parti, Väska med bl.a 4 mässingljusstakar, 3 kopparkannor, skrin med 55 fiske medaljer, diverse tennföremål, mässingskittel, obelisk i mässing, skador

275 kr

Utrop: 50 kr