1141 - 1150 av 1 150
1...565758 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 mars 2009

Klubbad för

Kaffeskedar, i silver Chippendale 12st, 12cm, i euti

1 300 kr

Utrop: 450 kr

Smörknivar, i silver 1 Chippendale, 1 snarlik

375 kr

Utrop: 250 kr

Såsslev, i silver, finländsk Chippendale 20cm

550 kr

Utrop: 175 kr

Tårtspade, i silver Chippendale 24cm

850 kr

Utrop: 175 kr

Bägare, i silver signerade Löfman,H=7cm, bucklor förekommer

650 kr

Utrop: 425 kr

Sockerskål, i sterlingsilver, defekt

325 kr

Utrop: 125 kr

Ragusked, i svensk stpl silver N3 sign IH. Lampa? 28cm

1 800 kr

Utrop: 175 kr

Matgafflar, 6 stycken, svensk stpl silver "fransk lilja"

700 kr

Utrop: 350 kr

Kaffeskedar, 6 stycken Olga svensk stpl silver

700 kr

Utrop: 250 kr

Kaffeskedar, 17 stycken norsk modell i 830 silver

600 kr

Utrop: 475 kr