821 - 840 av 874
1...41424344 Gå till
Just nu klubbas Klassiska i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Torsdag 30 april 2009

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

6 Kaffekoppar med fat Blå Blom Gustavsberg

425 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Övrigt

4 Kaffekoppar med fat Blå Blom Gustavsberg

300 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

4 Thekoppar med fat Blå Blom Gustavsberg

475 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

6 Thekoppar med fat Blå Blom Gustavsberg

600 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Övrigt

Diverse porslin Blå Blom Gustavsberg, en del naggat

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Träetui med silverplatta

800 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

Collier doserat bärnsten 66cm.. Vikt 42,5g

400 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

"Litografi ""Vindlös Gillöga"" Roland Svensson PT 1993 49x31cm ramad"

Utrop: 2 600 kr

Pantvaror Övrigt

Bärbar dator Fujitsu siemens Amilo Si2636 snr:YSM2003983 intelcore 2 2GHz, 2048:RAM 250GB/HD med laddare & fodral

3 400 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Övrigt

"Vas Kosta Boda ""Satellite"" B Vallien nr.7089252 24cm."

450 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

Kedja Pansar 59cm. Silver. Vikt 6,8g

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Kedja Pansar 50cm. Silver. Vikt 10g

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Armband 18cm. Silver. Vikt 8,9g

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Hänge med stenar. Silver. Vikt 11,5g

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Kedja Pansar 50cm. Silver. Vikt 10,3g

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Kedja Pansar 40cm. Silver. Vikt 5,7g

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Tändare Ronson vit metall (bucklor)

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Spegel (trasig ovandel, omlackad, små skador, bristfälliga reparationer)

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

2 Koppar etsningar motv Södermalm

300 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Upplägningsfat Gustavsberg 24,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr